Dane teleadresowe firmy:


Nazwa: No Fuego Uslugi PPoż.

Adres: 118

Miejscowość: Ludmiłówka

Kod pocztowy: 23-251

Telefon: 691 444 324

Domena: https://www.nofuego.pl/Opis firmy:


Na stronie internetowej pod adresem nofuego.pl przedstawiono ofertę firmy specjalizującej się w inżynierii pożarniczej. Usługodawca współpracuje z właścicielami różnego rodzaju obiektów użyteczności publicznej. Wspiera ich we wdrażaniu instalacji przeciwpożarowych zgodnych z aktualnie obowiązującymi w Polsce przepisami.

Dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się ekspertyzy PPOŻ. Zgodnie z prawem, należy przeprowadzać je przy każdej modyfikacji budynku, na przykład jego rozbudowie lub przebudowie. Ich celem jest określenie czy obiekt spełnia normy bezpieczeństwa i nie zagraża zdrowiu i życiu osób przebywających w pomieszczeniach. Ekspertyzy muszą być przeprowadzane przez ekspertów dysponujących uprawnieniami, na jakie wskazuje Rozporządzenie Ministra Infrastruktury.

Firma oferuje również ocenę zagrożenia wybuchem, pomiary hydrantów i oświetlenia, uzgodnienia projektów i przeglądy sprzętu gaśniczego. Ponadto można zlecić opracowanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego dla wybranego obiektu.

Data dodania: 12-09-2023


Opinie o firmie No Fuego Uslugi PPoż.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)