Dane teleadresowe firmy:


Nazwa: DevPark sp. z o.o.

Adres: Wspólna 15

Miejscowość: Komorniki

Kod pocztowy: 62-052

Telefon:

Domena: https://unitree.app/Opis firmy:


Firma DevPark sp. z o.o. to polska marka, której kadra jest w stanie dostarczyć personalizowane rozwiązania, przydatne w każdej branży, w której podstawą działalności jest programowanie. W przygotowanej ofercie klient znajdzie gotowe, wielofunkcyjne narzędzie, z pomocą którego może bezproblemowo wykonać niezbędne testy obciążeniowe lub ocenić niezawodność wytworzonego kodu i ewentualnie szybko zniwelować dostrzeżone błędy.

Kluczowa w procesie weryfikacji poprawności poszczególnych etapów programowania jest aplikacja UniTree, którą opracowali pracownicy firmy. Jako twórca i jednocześnie dystrybutor mogą dzięki temu zaproponować nie tylko pomoc we wdrożeniu całego systemu, ale także kompleksowe doradztwo, co pozwoli na opanowanie dostępnych funkcji narzędzia i dopasowanie ich do potrzeb biznesu klienta.

Kadra firmy zaprasza do kontaktu pośredniego lub do wizyty w biurze w Poznaniu także zlecających napisanie programu. Dzięki aplikacji będą mogli także uczestniczyć w procesie jego tworzenia.

Data dodania: 22-06-2022


Opinie o firmie DevPark sp. z o.o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)