Dane teleadresowe firmy:


Nazwa: MEBLO-ŁUK

Adres: Opoczyńska 20

Miejscowość: Wolanów

Kod pocztowy: 26-625

Telefon: 500 392 162

Domena: https://mebloluk.pl/Opis firmy:


Dobrze zaprojektowana łazienka jest funkcjonalna i jednocześnie efektowna. Duży wpływ na osiągnięty rezultat renowacji i urządzania tego pomieszczenia mają dobrze dobrane meble łazienkowe. W Radomiu tego typu asortyment można nabyć w ofercie firmy Meblo Łuk Stanisław Siczek.

Przedstawiona na stronie internetowej wspomnianej firmy propozycja na pewno zadowoli wielbicieli klasycznych rozwiązań aranżatorskich, jak i nowatorskiego podejścia do kwestii wyposażenia łazienki. Proponowane meble są wykonane na wymiar, dlatego też świetnie wpasują się w nawet niewielkie metrażowo pomieszczenie. 

Wszystkie blaty oraz części mebli zostały odpowiednio zabezpieczone przed wilgocią, co jest bardzo istotne w wyposażeniu łazienki ze względu na panującą tam wilgoć. Tak zaimpregnowane powierzchnie nie łuszczą się, nie pękają oraz nie wchłaniają wody, gwarantując bezpieczne użytkowanie przez lata.

Firma oferuje szeroki wybór różnego rodzaju dostępnych aranżacji pomieszczeń. To wartościowa propozycja z uwagi na jakość asortymentu oraz jego skuteczny montaż. Powyższe cechy docenili także zadowoleni klienci.

Data dodania: 02-10-2020


Opinie o firmie MEBLO-ŁUK


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)