Dane teleadresowe firmy:


Nazwa: Noti Sp. z o.o.

Adres: Sowia 19

Miejscowość: Tarnowo Podgórne

Kod pocztowy: 62-080

Telefon: 48 61 89 66 480

Domena: http://www.noti.pl/Opis firmy:


Urządzając przestrzeń życiową, należy zwrócić uwagę na ergonomię, dostosowując ją do potrzeb wszystkich domowników. Nie ma znaczenia, jak dużym mieszkaniem dysponujesz. Jeśli nie możesz stworzyć odrębnych stref, pomyśl o zagospodarowaniu wspólnej w taki sposób, żeby każdy mógł w niej znaleźć coś dla siebie.

Z gotowym rozwiązaniem przychodzi firma NOTI, która zajmuje się projektowaniem i produkcją nowoczesnych mebli. W ich ofercie znajdziesz designerskie stoliki, wygodne fotele inspirowane naturą, a także proste moduły, które można łączyć ze sobą w różne konfiguracje. Jeśli nie znasz się na aranżacji wnętrz, możesz zawsze skorzystać z pomocy specjalisty albo zainspirować się tym, co znajdziesz w internecie czy pismach wnętrzarskich.

Firma zajmuje się również realizacją indywidualnych projektów, których zdjęcia można obejrzeć na stronie internetowej. Zobacz, jak prezentują się oferowane meble na tle odpowiedniego oświetlenia, dekoracji, dodatków i kolorów. Współpraca z uznanymi projektantami umożliwia klientom wybór odpowiednich mebli dopasowanych do ich potrzeb oraz oczekiwań.

Data dodania: 01-06-2019


Opinie o firmie Noti Sp. z o.o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!Oceń firmę (0 z 0 głosów)