Fundacja Uwolnij MarzeniaFundacja Uwolnij MarzeniaFundacja Uwolnij Marzenia
Fundacja Uwolnij MarzeniaFundacja Uwolnij MarzeniaFundacja Uwolnij Marzenia
Fundacja Uwolnij MarzeniaFundacja Uwolnij MarzeniaFundacja Uwolnij Marzenia
poniedziałek, 23 października 2017 r. 296 dzień roku
Fundacja Uwolnij Marzenia - Organizacja Pożytku Publicznego
Jeden procent dla Fundacji Uwolnij Marzenia
Rozlicz PIT za darmo i przekaż jeden procent na Fundację Uwolnij Marzenia
Partnerzy

domeny
domeny, hosting, sklepy

Renault Polska: samochody nowe, samochody dostawcze, samochody używane, serwis

Artur Barciś - oficjalna witryna Artysty
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Samorząd Studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie
Wyszukiwarka
Archiwum wiadomości
Wieczorek charytatywny 18 listopada 2010
Wtorek, 02 listopada 2010 (16:49:18)
Bardzo serdecznie zapraszamy na wieczorek z cyklu "Jadłem z...", organizowany we współpracy z Fundacją "Bonum" oraz Fundacją "Uwolnij Marzenia". Gościem specjalnym będzie Pan Kazimierz Kaczor - aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, artysta kabaretowy.


Fundacja Uwolnij Marzenia - gość specjalny spotkania Kazimierz KaczorSpotkanie odbędzie się 18 listopada 2010 roku, w środę o godzinie 20:00 w Restauracji Serafino przy ulicy Kardynała Stanisława Hozjusza 2 w Warszawie.

Wieczór z Panem Kazimierzem trwał będzie około 1,5 godziny. Dochód ze spotkania przeznaczony zostanie na letni wyjazd dzieci i młodzieży.

Nasz Gość urodził się 20 grudnia 1959. Zadebiutował jako aktor na scenie teatru. Przez półtora roku studiował w Krakowskiej Wyższej Szkole Rolniczej. Pracował jako magazynier i dyspozytor w Krakowskim Przedsiębiorstwie Budownictwa Przemysłowego, a następnie jako maszynista w Teatrze Lalki, Maski i Aktora "Groteska" w Krakowie.

Pan Kazimierz jest absolwentem Wydziału Lalkarskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Grał na scenach Teatru Starego w Krakowie, Teatru Współczesnego w Warszawie oraz Teatru Powszechnego w Warszawie. W latach 1996-2002 prowadził na antenie Programu Drugiego Telewizji Polskiej teleturniej "Va Banque".

Wszystkich zainteresowanych udziałem w spotkaniu prosimy o rezerwację miejsc po numerem telefonu: 22 561 00 00 (liczba miejsc jest ograniczona).
Cofnij Drukuj