Fundacja Uwolnij MarzeniaFundacja Uwolnij MarzeniaFundacja Uwolnij Marzenia
Fundacja Uwolnij MarzeniaFundacja Uwolnij MarzeniaFundacja Uwolnij Marzenia
Fundacja Uwolnij MarzeniaFundacja Uwolnij MarzeniaFundacja Uwolnij Marzenia
poniedziałek, 23 października 2017 r. 296 dzień roku
Fundacja Uwolnij Marzenia - Organizacja Pożytku Publicznego
Jeden procent dla Fundacji Uwolnij Marzenia
Rozlicz PIT za darmo i przekaż jeden procent na Fundację Uwolnij Marzenia
Partnerzy

domeny
domeny, hosting, sklepy

Renault Polska: samochody nowe, samochody dostawcze, samochody używane, serwis

Artur Barciś - oficjalna witryna Artysty
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Samorząd Studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie
Wyszukiwarka
Archiwum wiadomości
Spotkanie z Arturem Barcisiem
Sobota, 31 października 2009 (13:15:17)
Bardzo serdecznie zapraszamy na wieczorek z cyklu "Uwolnij Marzenia", organizowany przez Fundację pomocy dzieciom i młodzieży. Gościem specjalnym spotkania będzie znany i lubiany aktor Artur Barciś, który na spotkaniu przekaże na aukcję charytatywną własnoręcznie namalowany obraz.


Fundacja Uwolnij Marzenia - Spotkanie z Arturem BarcisiemSpotkanie odbędzie się 05 listopada 2009 r. w czwartek o godzinie 20:00 w Rastauracji Tiffany's przy ulicy Marszałkowskiej 72.
Wieczór z aktorem Arturem Barcisiem będzie trwał około 1,5 godziny. Dochód ze spotkania przeznaczony zostanie w na letni wyjazd dzieci i młodzieży. Wszystkich zainteresowanych udziałem w spotkaniu proszę o rezerwację miejsc pod numerem telefonu: 22 242 87 10.
 

Nasz gość

Artur Barciś - aktor charakterystycznyArtur Barciś (ur. 12 sierpnia 1956 w Kokawie) - polski aktor teatralny, filmowy, telewizyjny i dubbingowy, także reżyser. Ponadto występuje na estradzie oraz jest częstym gościem programów telewizyjnych.

Absolwent nieistniejącego już Liceum Ogólnokształcącego w Rudnikach oraz PWSFTviT w Łodzi (1979). Aktor Teatru Na Targówku (1979-1981), Teatru Narodowego (1982-1984), Teatru Ateneum (od 1984).

Bardzo często występuje w rolach drugoplanowych, lecz charakterystycznych - wyrazistych i dających się zapamiętać. Popularność zyskał dzięki występom w programie Okienko Pankracego przeznaczonym dla młodych widzów. Pod koniec lat 90. zyskał też sympatię telewidzów dzięki jednej z głównych ról w serialu telewizyjnym Miodowe lata, gdzie wcielił się w postać Tadeusza Norka. Sprawdza się zarówno w rolach komediowych, jak i w dramatycznych.

Uważa życie rodzinne i pracę aktora za sens swojego życia.
Cofnij Drukuj