Fundacja Uwolnij MarzeniaFundacja Uwolnij MarzeniaFundacja Uwolnij Marzenia
Fundacja Uwolnij MarzeniaFundacja Uwolnij MarzeniaFundacja Uwolnij Marzenia
Fundacja Uwolnij MarzeniaFundacja Uwolnij MarzeniaFundacja Uwolnij Marzenia
poniedziałek, 23 października 2017 r. 296 dzień roku
Fundacja Uwolnij Marzenia - Organizacja Pożytku Publicznego
Jeden procent dla Fundacji Uwolnij Marzenia
Rozlicz PIT za darmo i przekaż jeden procent na Fundację Uwolnij Marzenia
Partnerzy

domeny
domeny, hosting, sklepy

Renault Polska: samochody nowe, samochody dostawcze, samochody używane, serwis

Artur Barciś - oficjalna witryna Artysty
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Samorząd Studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie
Wyszukiwarka
Archiwum wiadomości
Wolontariat
Wtorek, 17 marca 2009 (16:00:32)
Pragniesz poznać swoje mocne i słabe strony? Próbujesz znaleźć idealne miejsce dla realizacji własnych pomysłów i ambicji? Chcesz nauczyć się współdziałania w grupie, dotrzymywania terminów i ponoszenia odpowiedzialności za siebie i innych?


Fundacja Uwolnij Marzenia - WolontariatJeśli tak, to najwyższa pora abyś wysłał do nas swoje zgłoszenie i został wolontariuszem Fundacji pomocy dzieciom i młodzieży "Uwolnij Marzenia"! Możesz zaoferować komuś swój cenny czas, nauczyć czegoś nowego i wskazać właściwą drogę ponieważ praca w Fundacji to także walka, walka o dobro drugiego człowieka.

Nie zaproponujemy Tobie wynagrodzenia, ale satysfakcję z niesienia pomocy i spełniania siebie w dziedzinie, w której czujesz się najlepiej. Wolontariat jest świetną formą zdobycia doświadczenia zawodowego, możesz umieść informację o nim w CV i pokazać przyszłemu pracodawcy, że pieniądze nie są dla Ciebie najważniejsze.

Jeśli zdecydujesz się na stałą współpracę liczymy, że nie zabraknie Cię na organizowanych przez nas koloniach i obozach zarówno w kraju, jak i za granicą oraz podczas innych okolicznościowych imprez i spotkań, na których gości Fundacja. To świetny trening przed podjęciem pracy zawodowej!

Nie trać czasu skontaktuj się z nami jeszcze dziś! Czas ucieka, a tysiące dzieciaków czeka właśnie na Twoją pomoc! Nasze jedyne warunki to ukończone 18 lat i dobre intencje. Można się z nami kontaktować pisząc na adres fundacji lub poczta elektroniczną a także telefonicznie pod nr 0 - 602 776 580


Pozdrawiamy i zachęcamy do intensywnej współpracy!
Cofnij Drukuj