Fundacja Uwolnij MarzeniaFundacja Uwolnij MarzeniaFundacja Uwolnij Marzenia
Fundacja Uwolnij MarzeniaFundacja Uwolnij MarzeniaFundacja Uwolnij Marzenia
Fundacja Uwolnij MarzeniaFundacja Uwolnij MarzeniaFundacja Uwolnij Marzenia
poniedziałek, 23 października 2017 r. 296 dzień roku
Fundacja Uwolnij Marzenia - Organizacja Pożytku Publicznego
Jeden procent dla Fundacji Uwolnij Marzenia
Rozlicz PIT za darmo i przekaż jeden procent na Fundację Uwolnij Marzenia
Partnerzy

domeny
domeny, hosting, sklepy

Renault Polska: samochody nowe, samochody dostawcze, samochody używane, serwis

Artur Barciś - oficjalna witryna Artysty
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Samorząd Studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie
Wyszukiwarka
Archiwum wiadomości
Zimą na sportowo
Poniedziałek, 16 marca 2009 (23:15:26)
Podkarpacie - region zielonych pól i lasów, dziewiczej przyrody i nieodkrytych zabytków, tak zazwyczaj rozpoczynają przewodniki, a z drugiej strony, Podkarpacie - region wysokiego bezrobocia i jednych z najniższych w kraju dochodów na jednego mieszkańca, brak szans na rozwój dla najuboższych i brak jasnych perspektyw dla dzieci i młodzieży z małych miasteczek i wsi.


Fundacja Uwolnij Marzenia - Zimą na sportowoTo od nas wszystkich zależy jaką drogę wybierzemy dla najmłodszych mieszkańców tego województwa. Skromnym osobom potrzebującym wsparcia, prośba o pomoc zawsze przychodzi najtrudniej, dlatego już dziś, pragniemy ze wszystkich sił zachęcić i serdecznie zaprosić do współpracy sponsorów z całej Polski, którzy wspólnie z Fundacją pomocy dzieciom i młodzieży "Uwolnij Marzenia" pomogliby zorganizować zimowisko w jednym z najatrakcyjniejszych miejsc naszego kraju dla ok.100 uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z terenu województwa podkarpackiego!

Nawet najmniejszy gest może okazać się pomocny, jeśli wspólnie podejmiemy to ambitne wyzwanie. Niektórzy uczestnicy zimowiska wyjadą na specjalnie dla nich zorganizowany wypoczynek po raz pierwszy w życiu! Nie pozwólmy pozbawić ich tego szczęścia. Gorąco apelujemy w imieniu tych dzieci o wsparcie finansowe, sprzętowe lub poprzez różnego rodzaju bezpłatne usługi. Nie chcemy i nie potrafimy być dłużni, dlatego proponujemy w zamian reklamę na naszej stronie, materiałach i w siedzibie Fundacji, informację w mediach, które obejmą patronatem naszą akcję i co chyba najważniejsze, będziemy zaszczyceni, jeśli zechcecie Państwo dołączyć do grona naszych stałych partnerów i podjąć współpracę, która przyniesie wszystkim obopólne korzyści, a przede wszystkim najbardziej potrzebującym.

"Tyle sensu w moim życiu ile jestem potrzebny", pisał kiedyś Antonie de Saint Exupery, nadszedł moment by wprowadzić te słowa w czyn!

Wszystkich zainteresowanych prosimy kontakt pod adresem e-mail: fundacja@uwolnijmarzenia.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , na adres fundacji; ul. Żytnia 32/13, 01-191 Warszawa lub telefonicznie pod nr 0-728 32 00 00
Cofnij Drukuj