Fundacja Uwolnij MarzeniaFundacja Uwolnij MarzeniaFundacja Uwolnij Marzenia
Fundacja Uwolnij MarzeniaFundacja Uwolnij MarzeniaFundacja Uwolnij Marzenia
Fundacja Uwolnij MarzeniaFundacja Uwolnij MarzeniaFundacja Uwolnij Marzenia
poniedziałek, 23 października 2017 r. 296 dzień roku
Fundacja Uwolnij Marzenia - Organizacja Pożytku Publicznego
Jeden procent dla Fundacji Uwolnij Marzenia
Rozlicz PIT za darmo i przekaż jeden procent na Fundację Uwolnij Marzenia
Partnerzy

domeny
domeny, hosting, sklepy

Renault Polska: samochody nowe, samochody dostawcze, samochody używane, serwis

Artur Barciś - oficjalna witryna Artysty
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Samorząd Studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie
Wyszukiwarka
Archiwum wiadomości
Bezpieczeństwo dla Wszystkich - finał konkursu
Poniedziałek, 16 marca 2009 (22:57:37)
Finał Konkursu Bezpieczeństwo dla Wszystkich z Fundacją Uwolnij Marzenia. Przedstawiciele Fundacji Uwolnij Marzenia, Jan Lis, Rafał Tuchanowski oraz Artur Barciś uczestniczyli w Krajowym Finale Konkursu Bezpieczeństwo dla Wszystkich, 25 kwietnia 2008, w Rodzinnym Centrum Rozrywki Hula Kula.

Finał Konkursu Bezpieczeństwo dla Wszystkich z Fundacją Uwolnij MarzeniaNa organizowany przez Renault finał konkursu plastycznego przyjechało 164 dzieci z klas podstawowych z 6 miast Polski. Uczniowie mieli za zadanie zaprezentować kilkuminutowy program edukacyjny ilustrujący wybrane zagadnienie z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego, poruszając się w ramach tematu przewodniego, jakim było hasło "Bezpieczeństwo na drodze to wspólna korzyść". Klasy były oceniane przez jury złożone z ekspertów, przedstawicieli organizatora i patronów medialnych. Najlepszą okazała się klasa III ze Skrzypnego, która przedstawiła program pod hasłem Nas wspólny cel - bezpieczna droga. Zwycięzcy otrzymali symboliczny bilet do Paryża z rąk prezesa Renault Polska Arnaud Barral. Do Finału przygotowywaliśmy się kilka tygodni. Dzieciaki były bardzo zaangażowane, miały mnóstwo pomysłów. Cieszymy sie, ze będziemy mogli sie podzielić doświadczeniami z dziećmi z innych krajów. Będzie to dla wszystkich wielka przygoda  i niezapomniana radość - mówi Monika Peciak, pedagog opiekujący się zwycięską klasą. Cała klasa wraz z opiekunami będzie uczestniczyła w Międzynarodowym Finale, który odbędzie się w czerwcu, w Paryżu,

Dzieciom ze Skrzypnego uroczyście pogratulował Artur Barciś - to bardzo budujące, że nasze młode pokolenie, tak dobrze zna zasady ruchu drogowego - mówi aktor - fakt ten gwarantuje, że na polskich drogach w przyszłości będzie bezpieczniej. Dzieci były zachwycone obecnością Artura Barcisia, autografom i pamiątkowym zdjęciom nie było końca.

Misją Fundacji Uwolnij Marzenia jest pomoc dzieciom i młodzieży w zdobywaniu tego o czym marzą - mówi prezes fundacji Rafał Tłuchowski - cieszymy się, że możemy uczestniczyć w wydarzeniach, świadczących o tym, że dobro naszych dzieci jest ważne dla tak wielu.

Warszawski Finał był uroczystym zwieńczeniem tegorocznej, ósmej edycji ogólnopolskiego konkursu "Bezpieczeństwo dla Wszystkich". W konkursie, polegającym na przygotowaniu pracy plastycznej ilustrującej hasło "Bezpieczeństwo na drodze to wspólna korzyść", wzięło udział 560 klas z prawie 240 szkół podstawowych z całej Polski. Spośród 1 172 prac nadesłanych z całej Polski jury wyróżniło 63 prace i wybrało 7 najlepszych, których autorzy spotkali się na Wielkim Finale w Warszawie.

Konkurs plastyczny jest jednym z elementów programu edukacyjnego "Bezpieczeństwo dla Wszystkich" organizowanego od 8 lat przez firmę Renault. "Bezpieczeństwo dla wszystkich" to międzynarodowy program edukacyjny dla szkół podstawowych przeznaczony do prowadzenia zajęć z bezpieczeństwa ruchu drogowego. Został w całości opracowany i finansowany przez firmę Renault  i jest bezpłatny. "Bezpieczeństwo dla wszystkich" to największy tego rodzaju program w Europie - swoim zasięgiem obejmuje 21 krajów, a udział w nim wzięło do tej pory 9 milionów dzieci. W Polsce, w trakcie 8 edycji programu, w akcji uczestniczyło już 4 697 szkół, 25 230 klas i 612 546 dzieci.

Informacje o programie i konkursie dostępne są na stronie: www.renault.pl/bezpieczenstwo-dla-wszystkich.
 
 
Zapraszamy do naszej Galerii, w której znadziecie Państwo zdjęcia z Finału Konkursu "Bezpieczeństwo dla Wszystkich" z Fundacją Uwolnij Marzenia.
Cofnij Drukuj