Fundacja Uwolnij MarzeniaFundacja Uwolnij MarzeniaFundacja Uwolnij Marzenia
Fundacja Uwolnij MarzeniaFundacja Uwolnij MarzeniaFundacja Uwolnij Marzenia
Fundacja Uwolnij MarzeniaFundacja Uwolnij MarzeniaFundacja Uwolnij Marzenia
poniedziałek, 23 października 2017 r. 296 dzień roku
Fundacja Uwolnij Marzenia - Organizacja Pożytku Publicznego
Jeden procent dla Fundacji Uwolnij Marzenia
Rozlicz PIT za darmo i przekaż jeden procent na Fundację Uwolnij Marzenia
Partnerzy

domeny
domeny, hosting, sklepy

Renault Polska: samochody nowe, samochody dostawcze, samochody używane, serwis

Artur Barciś - oficjalna witryna Artysty
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Samorząd Studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie
Wyszukiwarka
Władze Fundacji
Rada Fundacji
Środa, 13 sierpnia 2008 (02:45:40) - data aktualizacji: Czwartek, 05 listopada 2015 (19:19:47)

Artur BarciśArtur Barciś - urodzony 12 sierpnia 1956 w Kokawie - polski aktor teatralny, filmowy, telewizyjny i dubbingowy, także reżyser. Ponadto występuje na estradzie oraz jest częstym gościem programów telewizyjnych.

Absolwent nieistniejącego już Liceum Ogólnokształcącego w Rudnikach oraz PWSFTviT w Łodzi (1979). Aktor Teatru Na Targówku (1979-1981), Teatru Narodowego (1982-1984), Teatru Ateneum (od 1984). W tym ostatnim teatrze próbuje też sił jako reżyser.

Bardzo często występuje w rolach drugoplanowych, lecz charakterystycznych - wyrazistych i dających się zapamiętać. Nierzadko grywa postacie dziwaków bądź osób w jakiś sposób pokrzywdzonych przez los (niepełnosprawnych fizycznie lub psychicznie). Popularność zyskał dzięki występowaniu w programie Okienko Pankracego przeznaczonym dla młodych widzów. Pod koniec lat 90. zyskał też sympatię telewidzów dzięki jednej z głównych ról w serialu telewizyjnym Miodowe lata, gdzie wcielił się w postać Tadeusza Norka. Sprawdza się zarówno w rolach komediowych, jak i w dramatycznych.

 

Michał Milowicz Michał Milowicz - urodzony 16 września 1970 w Warszawie - polski piosenkarz, aktor teatralno-musicalowy i filmowy.

Związany z teatrami warszawskimi: "Buffo" (1995-2001), Muzycznym "Roma" (2001-2003), Rampa na Targówku (2003), Komedia (2004) i Teatrem Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni (2005). W czerwcu 2003 ukazała się jego debiutancka płyta Teraz wiesz. Jego debiut teatralny miał miejsce 21 stycznia 1995. Zagrał wtedy w musicalu Elvis (reż. Janusz Józefowicz) na scenie Teatru Studio Buffo w Warszawie. Od 29 października 2007 pełni rolę kapitana jednej z drużyn w muzycznym programie Singa Dinga emitowanym w TV Puls.

W 2006 roku wziął udział w IV edycji Tańca z gwiazdami. Jego partnerką była Izabela Mika, odpadli jako pierwsi. Brał udział w III edycji Gwiazdy tańczą na lodzie.

 

Robert PrzespolewskiRobert Przespolewski - urodzony 26 stycznia 1962 w Łodzi - z wykształcenia rolnik, pracownik spółek Skarbu Państwa, znawca zagadnień związanych z ochroną środowiska i nowymi technologiami, zajmuje się również zarządzaniem strategicznym  oraz zarządzaniem projektami. Od wielu lat ekspert związany z zarządzaniem funduszami europejskimi. Nietypowe zainteresowania to wiedza na temat hazardu, prawodawstwa europejskiego i światowego w tej dziedzinie oraz wrażliwość na problem uzależnień związanych z nadmiernym pociągiem do gier, telewizji, telefonii, Internetu itp. Członek wielu rad nadzorczych w spółkach z kapitałem polskim i zagranicznym, w różnych okresach. Praktycznie całe dorosłe życie związany jest z działalnością społeczną i filantropijną. Autor i współautor publikacji na temat hazardu, funduszy europejskich, ekologii i ochrony środowiska.

Absolwent IV Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi oraz SGGW w Warszawie. Na początku lat 90-tych pracował w spółce polsko - szwedzkiej. W połowie lat 90 tych zatrudniony w Urzędzie Rady Ministrów, a następnie zajmował się działaniami związanymi z funduszami przedakcesyjnymi. Na początku XXI wieku kilka lat pracował w Totalizatorze Sportowym. Aktualnie jest zatrudniony w spółce SP zajmującej się obrotem nieruchomościami.

Przewodniczący Rady Fundacji
Adres
e-mail: r.przespolewski@uwolnijmarzenia.pl

ks. prof. Tadeusz Dzidek
Adres e-mail: td@uwolnijmarzenia.pl



---------------------------------------------------------------------------
Źródła: Wikipedia;
Autor dokumentu: AW
Cofnij Drukuj